• Smailytė

10 dalykų, kuriuos planuoju susitvarkyti iki Naujų metų

Kiekvieną gruodį skiriu dalykų susitvarkymui. Taip susikuriu iliuziją, kad sausio pirmąją pasitiksiu tuo nuvalkiotai švariu baltu lapu ir be praeities šešėlių imsiuos naujų idėjų ir darbų. Iki Naujų metų liko vos kelios dienos, o aš dalinuosi dešimtimi neasmeniškų dalykų, kurie galbūt įkvėps ar primins kažką padaryti:

  1. Peržiūrėti socialiniuose tinkluose sekamų žmonių profilius. Unfollowint neįkvepiančius, nedžiuginančius, nedominančius ar net erzinančius (Facebook, Instagram).

  2. Atnaujinti Linkedin profilį (nuotrauka, cover’is, aprašymas, veiklos).

  3. Susitvarkyti el-paštą: ištrinti tikrai nereikalingus laiškus; atsisakyti naujienlaiškių prenumeratų; reikalingus laiškus suskirstyti kategorijomis (naudoju darbo, sąskaitų, naudingų naujienlaiškių, nostalgijos ir kt. etiketes).

  4. E-užrašų peržiūra, sutvarkymas (aš naudoju Notes, Google Docs, Google Tasks ir Evernote - pastarojo atsisakysiu).

  5. Susitvarkyti failus kompiuteryje (+ dropbox’e).

  6. Programėlės telefone. Nors manosios visuomet yra organizuotos, per metus atsiranda ne itin naudingų ar naudojamų, todėl svarbu peržiūrėti ir ištrinti.

  7. Atrinkti nuotraukas spausdinimui (ir užsakyti).

  8. Išsigryninti projektus, kuriuos noriu įgyvendinti ateinančiais metais. Susidėlioti preliminarų planą, paruošti užklausas.

  9. Daiktų, drabužių atrinkimas (dovanoti / parduoti / išmesti).

  10. Paskutinę metų dieną paruošti tikslų sąrašą 2021 metams.

Ir nors realus sąrašas ilgesnis, o daliai šio jau galiu uždėti varneles, dar liko nemažai veiklų ir, atrodo, per mažai dienų joms įgyvendinti. Tikiu, kad spėsiu. To linkiu ir Jums! Ir jaukių švenčių!