• Smailytė

Kodėl nerašau blog'o arba kaip veikia svarstyklių smegenys

Nesuskaičiuosiu kartų, kai bandžiau klaviatūroje surinkti žodžius. Super padrikos mintys išrašytos įvairiausių platformų juodraščiuose. Apie ypatingas vietas, juvelyrikos tendencijas, freelancinimą, second hand’us, išgalvotos istorijos apie nepažįstamus žmones, kuriuos mačiau sėdėdama kavinėje, stebėdama besimainančius gyvenimus anapus lango; pradėti įrašai apie tai kaip jaučiuosi ir kuo gyvenu. Nei vienos temos nepabaigiau, pasiduodavau įpusėjus pastraipą. Nes neįdomu, kartojasi, o kartais gėda.

Čia tik tinklaraštis, o su negalėjimu apsispręsti ir milijonais pergalvojimų sproginėju nuo kokių 1993-ųjų, nors blemba, šitas labiau dėl skambesio, iki paauglystės tikrai taip neapsikroviau. Ir nors dabar apnuoginti mintis yra visai trend'as – užtat koks geras! Kiek daug puikių asmenybių atradau, kurios ne tik apie laimes prabilo. Ir kad ir kaip norėtųsi tapatintis su gerosiomis patirtimis, bet tos liūdnos taip pat, o gal ir labiau, reikalingos. Koks svarbus akivaizdžių dalykų priminimas! Ne iš vieno tavęs visata tyčiojasi, o po labiausiai pritrenkiančių bangų, vis tiek sušildo saulė. Gal ne po valandos ar dienos, bet nu žinot kaip su orais būna.. būtent, jie keičiasi.


O šį įrašą rašau vidury nakties. Negalėjau užmigti, tad pradėjau nekviestą, mėgėjišką savirefleksijos seansą. Labai supykau ant savęs. Už žodžius, už pasiteisinimus, už bejėgišką bandymą suprasti „tai kaip ten iš šono“, už atidėliojimus, už pergalvojimus, už dienoraščius ir apsinuoginimus. Už pasikartojimus. Pyktelėjau, kad per mažai dėmesio skiriu, kad įvairiausių dalykų nepradedu arba netęsiu. Dvidešimt septynis metus gyvenu, bet dar nesuprantu kaip gyvenimas veikia! Po savo gimtadienio pasimatymų jaučiausi labai įkvėpta, bet tą įkvėpimą atidėjau kitam kartui. Tai ir dėl to papykau. Bet dabar labai gera. Nes išgalvojau viską kas neramino, o už kelių valandų naujas rytas. O ir įrašas parašytas (pabaigai, žinoma, surimuotas).


Labanakt.