• Smailytė

Nuotraukų koregavimo burtai x 123Presets.store

Jau kurį laiką norėjau pasidalinti savo pliusminus penkiolikos metų patirtimi nuotraukų koregavime. Skamba galingai, bet iš tiesų viskas gerokai paprasčiau – dažnu atveju pakakdavo vos padidinto kontrasto. Gerai pagalvojus, šiandieniniame kontekste, tai pripažinti šiek tiek gėdinga, bet taip, nepamenu, jog kada nors būčiau kėlusi nuotrauką į socialinius tinklus be menkiausios korekcijos. Oh well.


Šiandien, dėka 123Presets.store, pasidalinsiu tuo, kas aktualu dabar. Greitas ir gražus nuotraukų koregavimas, pasitelkiant mobilią Lightroom versiją.


Didžiąją dalį nuotraukų fotografuoju ir tvarkau telefone. Per pastaruosius kelis metus išbandžiau krūvą įvairiausių programėlių, kuriomis pasidalinsiu ateities įrašuose, tačiau ilgą laiką mano širdį užkariavusi vienintelė Adobe Lightroom programa, daugiau nei metus yra aktyviai naudojama ir telefone. Jei nesate girdėję apie Lightroom'ą, leiskite nušviesti – tai dievų sukurta programa. Super paprasta naudoti: vienu metu galima tvarkyti šimtus nuotraukų, kurti / koreguoti esamus presetus (filtrus), įmanomos minimalios detalių korekcijos, patogi nuotraukų filtravimo sistema, etc.


Šiandien dalinuosi trimis patikusiais presetais iš 123Presets.store. O jei nori naujos nuotaikos savo nuotraukose, su nuolaidos kodu ZIEMA30, gali įsigyti presetų su papildoma 30% nuolaida nuo tos, kuri jau yra internetiniame puslapyje!

Geriausia dalis ta, kad nereikia didelių pastangų, norint išlaikyti vienos spalvos liniją nuotraukose. Tai ypač aktualu norintiems turėti tvarkingą Instagram'o tinklelį, nes atlikus norimas korekcijas vienoje nuotraukoje, užtenka nukopijuoti nustatymus ir juos perkelti kitoms nuotraukoms. Voilà!


#reklama